آیت الله هاشمی رفسنجانی را به همراهید شناسنامه انقلاب اسلامی تعریف کرد

۲۳ دی ۱۳۹۶ کتاب

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

 

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۹

 

 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی را به همراهید به عنوان شناسنامه انقلاب اسلامی تعریف کرد،گفت: ایشان بیش از٥٠ سال ، از سال ٤١ تا زمان وفات، به همراه انقلاب زیست، به همراه انقلاب حرکت کرد، انقلابی بود و انقلابی ماند.

آیت الله هاشمی رفسنجانی را به همراهید شناسنامه انقلاب اسلامی تعریف کرد

 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(رمزینه کتاب) به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی سیدعبه همراهس صالحی روز پنجشنبه در حاشیه مراسم سالگرد ارتحال آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در مدرسه عالی شهید مطهری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی، در کنار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و امام راحل به عنوان پیرو و یار، خدمات قابل توجهی را برای پیروزی، تاسیس و توسعه انقلاب اسلامی داشتند.
وی به همراه بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی عالم دینی و محقق اسلامی بودند، افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی به همراه تفسیر راهنما و نوشته های متعددشان در تاریخ مکتوب ایران جایگاه خاصی داشتند و خواهند داشت.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی، سال های متمادی تحصیلی، تحقیقی و در ایامی که در زندان می زیست و ایامی که فرصت داشت یکی از محققان خوب و برجسته دینی و اسلامی بود.
صالحی به همراه تاکید بر اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی را به همراهید به عنوان مدیر برجسته اهل جمهوری اسلامی شناخت، گفت: ایشان در شورای انقلاب، در دوران جنگ و در دوران سازندگی، به همراه انقلاب اسلامی پیوند  داشت و انقلاب به همراه نام او پیوند خورده هست و به همراه نام او مانده و خواهد ماند.
مراسم سالگرد ارتحال آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در مدرسه عالی شهید مطهری به همراه حضور رییس جمهوری و رییس مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات کشوری و لشکری برگزار شد.

 

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم