آیدا مرادی آهنی از «شهرهای گمشده» می‌گوید

۲۴ دی ۱۳۹۶ کتاب

 

اولین رمان ایرانی نشر سده منتشر شد

 

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۵

 

 

نشر سده کمتر از یک‌سال هست که فعالیت خود را در زمینه چاپ و نشر کتاب آغاز کرده هست. «شهرهای گمشده» اولین رمان ایرانی هست که در نشر سده منتشر می‌شود.

آیدا مرادی آهنی از «شهرهای گمشده» می‌گوید

 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (رمزینه کتاب)، نشر سده پس از انتشار ترجمه‌های متعدد از نویسندگان جهان، اولین رمان ایرانی خود را وارد به همراهزار کتاب کرد.

«شهرهای گمشده» به قلم آیدا مرادی آهنی اولین کتاب تالیفی هست که در حوزه ادبیات و بخش دهستان ایرانی این انتشارات منتشر شده هست. پیش از این در بخش نگارش و ویرایش نیز اثر تالیفی «دست‌نامه ویرایش» به قلم بهروز صفرزاده منتشر شده بود که توانست در مدت کوتاهی تجدیدچاپ شود.

حسین جاوید مدیر انتشارات سده دربه همراهره تصمیم خود مبنی بر چاپ آثار تالیفی گفته هست: « اهتمام به چاپ آثار تالیفی فاخر (در کنار ترجمه‌های خواندنی) بخشی از رسالتی هست که نشر سده برای خود قائل هست. در همین رهستا در بخش دهستان ایرانی نشر سده به همراه چاپ رمانی از آیدا مرادی آهنی و در بخش نگارش و ویرایش به همراه چاپ کتابی از بهروز صفرزاده فعالیت خود را آغاز کرده هست. نشر سده در حوزه‌های دیگر هم آثار تالیفی ارزشمندی در دست چاپ دارد.»

به گفته آیدا مرادی آهنی،‌ نویسنده «شهرهای گمشده»،‌این رمان رمانی هست که در نیویورک می‌گذرد، اما تهران به صورت شهری ناپیدا، به همراه اتفاقات و جریان‌های چند دهه‌ گذشته‌اش در آن حضور دارد. این رمان به همراه کار قبلی مرادی آهنی تفاوت زیادی دارد  و این تفاوت وهله‌ اول به نوع شخصیت‌ها و جنس ماجراها برمی‌گردد.

رمان «شهرهای گمشده» نوشته آیدا مرادی آهنی به تازگی در  ۳۷۰ صفحه به قیمت ۲۹۵۰۰ از سوی نشر سده راهی به همراهزار کتاب شده هست.  پیش از این رمان «گلف روی به همراهروت» و مجموعه دهستان «پونز روی دم گربه» از این نویسنده منتشر شده بود.

 

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم