«بهمن برنا» به همراه چه آثاری در حوزه جامعه‌شناسی به نمایشگاه کتاب می‌آید؟

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ کتاب

 

عرضه جدیدترین کتاب عبه همراهس عبدی و حسن محدثی

 

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۰

 

 

مدیر انتشارات «بهمن برنا» ناشر تخصصی حوزه جامعه‌شناسی گفت: این نشر در سی و یکمین نمایشگاه بین‎المللی کتاب تهران به همراه عناوین جدید در حوزه جامعه‌شناسی حضور خواهد یافت. به گفته وی امسال آثاری چون «عیار جامعه‌شناس در بوته نقد» به قلم عبه همراهس عبه همراهس عبدی و حسن محدثی گیلوایی عرضه می‌شود.

«بهمن برنا» به همراه چه آثاری در حوزه جامعه‌شناسی به نمایشگاه کتاب می‌آید؟

 

محمد شاپوری، مدیر انتشارات «بهمن برنا» که ناشر تخصصی حوزه جامعه‌شناسی هست، در گفت‌وگو به همراه خبرگزاری کتاب ایران (رمزینه کتاب) دربه همراهره تازه‌های نشر خود در سی و یکمین نمایشگاه بین‎المللی کتاب تهران عنوان کرد: امسال تعدادی از عناوین جدید منتشر شده بهمن برنا در نمایشگاه ارائه می‌شود که از آن جمله می‌توان به کتاب «عیار جامعه‌شناس در بوته نقد» نوشته عبه همراهس عبدی و حسن محدثی گیلوایی اشاره کرد که به نقد و بررسی آرا فرامرز رفیع‌پور جامعه‌شناس ایرانی می‌پردازد. همچنین کتاب‌های «تله‌های فروش» به همراه ترجمه احمد راه‌چمنی، «گروه‌درمانی اعتیاد» نوشته حسین ابوالحسن تنهایی و مهناز علیزاده و «جامعه‌شناسی سینمایی» نوشته ساترلند به همراه ترجمه پروفسور تنهایی از دیگر آثار جدید بهمن برنهست.

به گفته وی، کتاب «گروه‌درمانی اعتیاد» اثری هست که تلاش می‌کند به روش‌های غیر پزشکی برای ترک اعتیاد بپردازد. به اعتقاد مولفان معتاد به دلیل طرد از گروه روی به اعتیاد می‌آورد و به همین دلیل برای ترک مواد هم به همراهید به همراه خانواده‌اش تلاش کرد تا به همراهر دیگر ارزش‌ها و هنجارهای لازم را در او ایجاد و اعتمادسازی کرد. تنهایی در این کتاب در دو بخش نظری و عملی به موضوع پرداخته و در بخش عملی به همراه افراد معتادی که در حال ترک هستند یا ترک کرده‌اند مصاحبه داشته هست. اما کتاب «جامعه‌شناسی سینمایی» نیز می‌کوشد تا کالبدشکافی دربه همراهره فیلم‌های هالیوودی داشته به همراهشد.

شاپوری دربه همراهره کتاب «مبه همراهنی و اصول کارآفرینی اجتماعی» نیز عنوان کرد: این کتاب نیز به تالیف مهرداد نوابخش و احسان قاسمی تلاش می‌کند تا به تفاوت‌های کارآفرینی اجتماعی به همراه سایر کارآفرینی‌ها و تاثیرگذاری آن در سطح جامعه بپردازد. البته در کتاب به تجربه‌های بومی هم اشاره شده هست. 

مدیر انتشارات بهمن برنا در ادامه به همراه بیان اینکه افزایش بهای دلار و عدم تامین کاغذ نیاز موجب شده تا آثار در دست انتشار این مجموعه برای نمایشگاه کتاب هنوز آماده نبه همراهشد، گفت: چنانچه این مشکل برطرف شود ما برای نمایشگاه کتاب عناوین جدیدی را چون رویکرد تحلیلی به جامعه‌شناسی آموزش و پروش نوشته محمدرضا ایرانمنش، به همراهزشناسی تحلیلی نظریه‌های مدرن جامعه‌شناسی؛ مدرنیته آغازین نوشته حسین ابوالحسن تنهایی، جامعه‌شناسی مصرف و به همراهزار کاربران در جامعه ایران به قلم همین نویسنده، نظریه‌های تغییر اجتماعی به ترجمه منصور وثوقی و مینا غریب و فرهنگ‌شناسی در قرآن کریم به کوشش فرهاد امام جمعه منتشر خواهیم کرد.

«بهمن برنا» ناشر تخصصی حوزه جامعه‌شناسی هست که سالههست در این حوزه فعالیت می‌کند.

 

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم