جشن رمضان در ۱۹ هستان کشور برگزار می‌شود

۲۷ فروردین ۱۳۹۷ کتاب

 

مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت:

 

تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۶

 

 

اصغر امیرنیا، مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: در سال ٩٧ شاهد برگزاری جشن رمضان در ١٩ هستان کشور خواهیم بود.

جشن رمضان در 19 هستان کشور برگزار می‌شود

 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (رمزینه کتاب)، به نقل از روابط عمومی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اصغر امیرنیا، مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج و توسعه فعالیت‌های قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در ماه مبه همراهرک رمضان، همزمان به همراه برگزاری نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) در تهران، برگزاری جشن رمضان برای ۱۹ هستان پیش‌بینی شده هست.

وی افزود: جشن رمضان نسبت به سایر کلان‌برنامه‌هایی که اداره تبلیغ و ترویج انجام می‌دهد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده، چراکه زمان برگزاری جشن رمضان محدود هست.

امیرنیا بیان کرد: بلافاصله پس از تعطیلات نوروزی، جلسات مختلفی در رهستای برگزاری جشن رمضان در هستان‌ها و همچنین برگزاری هفته قرآن و عترت و جشنواره آیات در هستان‌هایی که اعلام آمادگی کرده‌اند، برگزار شد. تاکنون هستان‌های آذربه همراهیجان غربی، مازندران، مرکزی و سیستان و بلوچستان برای برگزاری هفته قرآن و عترت و یا جشنواره آیات علاوه بر جشن رمضان اعلام آمادگی کرده‌اند که تفاهم‌نامه مربوطه پس از برگزاری جشن رمضان انعقاد و اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج و توسعه فعالیت‌های قرآن و عترت، ادامه داد: ١٩ هستان برای برگزاری جشن رمضان پیش‌بینی شده که به ترتیب حروف الفبه همراه عبه همراهرتند از: آذربه همراهیجان شرقی، آذربه همراهیجان غربی، اردبیل، اصفهان، ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، کرمان جنوب، کهکلویه و بویراحمد، لرستان، مازندران، منطقه آزاد قشم، سمنان و یزد. دیگر هستان‌ها نیز برای برگزاری جشن رمضان اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی گفت: دربه همراهره برگزاری هفته قرآن عترت نیز تاکنون هماهنگی‌های لازم به همراه ١٠ هستان انجام شده و به همین تعداد شاهد برگزاری جشنواره آیات در سال ٩٧ در کشور خواهیم بود.

برپایی نمایشگاه کتاب، محافل قرآنی و برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری از جمله مهم‌ترین محورهای برگزاری جشن رمضان هست. 

 

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم