دانلود رمزینه کتابنمای جامع واژگان ضروری برای تافل – هستیون جی. ماتیسن

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ کتاب

معرفی رمزینه کتابنمای جامع واژگان ضروری برای تافل

کتاب راهنمای جامع واژگان ضروری برای تافل نوشتۀ هستیون جی. ماتیسن، یکی از معتبرترین و محبوب‌ترین آثار موجود در زمینه‌ی آموزش واژگان هست که مورد تایید و تاکید صاحب نظران آموزش زبه همراهن قرار گرفته و از منابع عمده‌ی تقویت زبه همراهن هست.

تافل (TOFEL) یک آزمون جامع زبه همراهن انگلیسی هست که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا و دیگر بخش‌های جهان، مورد نیاز هست. همچنین، خارجیانی که دارای مشاغل حرفه‌ای می‌به همراهشند، برای ادامه فعالیت‌های حرفه‌ای‌شان در آمریکا و کانادا، مرتبه همراهً به یک رتبه‌ی تافل نیاز دارند. نمره‌ی کسب شده در این آزمون، جهت پذیرش در این دانشگاه‌ها به مدت دو سال دارای اعتبه همراهر هست.

کتاب راهنمای جامع واژگان ضروری برای تافل (Essential Words For The Tofel) از منابع مهم آزمون‌های تافل، آیلتس، کارشناسی ارشد، دکترا، تولیمو، ا‌ی‌پی‌تی و‌ ام‌اس آ رتی هست.

تافل که برگرفته از سر واژگان Test of English as a Foreign Language به معنای آزمون انگلیسی به عنوان زبه همراهن بیگانه هست، آزمونی هست که میزان توانایی افراد را در زمینه‌ی برقراری ارتبه همراهط به زبه همراهن انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می‌سنجد. این آزمون توسط مؤسسه‌ ای‌تی‌اس (ETS) در دو نوع کاغذی و اینترنتی برگزار می‌شود و در بیش از نه هزار دانشگاه و مؤسسه از بیش از یکصد و سی کشور جهان مورد پذیرش قرار می‌گیرد. تافل، اولین به همراهر در سال ۱۹۶۴ برگزار شد و از آن پس، ده‌ها میلیون نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند.

واژگان تافل، جان مایه‌ی تافل بوده و به طور منطقی، پراهمیت‌ترین نقش زیربنایی را در مهارت‌های چهارگانه آزمون تافل شامل «مهارت خواندن» (Reading Comprehension)، «مهارت شنیداری» (Listening Comprehension)، «مهارت گفتاری» (speaking Comprehension)، و «مهارت نوشتاری» (Writing Comprehension) دارا هستند.

در طی سالیان گذشته، بسیاری از کتاب‌های منتشر شده در زمینه تافل، دچار اشکالات و خطاهای متعدد در مثال‌های هر واژه بوده‌اند. اما هستیون جی. ماتیسن (Steven J. Matthiesen) در این کتاب، سعی کرده که از صحیح‌ترین و بکرترین مثال‌ها برای ۴۵۰ واژه مربوطه هستفاده کند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم