دانلود رمزینه کتابنمای جامع ۵۰۴ واژه کاملا ضروری به انضمام ۱۲۵ واژه مشکل اما ضروری – ماری برامبرگ

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ کتاب

معرفی رمزینه کتابنمای جامع ۵۰۴ واژه کاملا ضروری به انضمام ۱۲۵ واژه مشکل اما ضروری

کتاب راهنمای جامع ۵۰۴ واژه کاملا ضروری به انضمام ۱۲۵ واژه مشکل اما ضروری، توسط ماری برامبرگ، جولیوس لیب و آرتور تریگر، گردآوری شده و به طور کاملاْ تصویری، لغات، مترادف‌ها و مثال‌هایی کاربردی جهت یادگیری هرچه آسان‌تر زبه همراهن انگلیسی ارائه کرده هست. 

رمزینه کتابنمای جامع ۵۰۴ واژه کاملا ضروری (۵۰۴words absolutely essential words)، یکی از پرکاربردترین کتاب‌ها در زمینه‌ی آموزش زبه همراهن انگلیسی به شمار می‌رود، این کتاب سال‌ههست که در بسیاری از کشورهای جهان به عنوان واحد درسی کلمات در سرفصل دروس آموزش زبه همراهن انگلیسی معرفی می‌شود، این کتاب توسط دانشگاه‌ها و مؤسسات معتبر بین‌المللی به تأیید رسیده و به زبه همراهن آموزان پیشنهاد می‌گردد.

کتاب ۵۰۴ واژه کاملا ضروری، منبع کاملی برای آمادگی آزمون‌های تافل، آیلتس، تولیمو،‌ ام‌اس آرتی،‌ای‌پی‌تی، کارشناسی ارشد و دکترا هست. 

این کتاب در قالب ۴۲ درس و هر درس شامل ۱۲ واژه‌ی جدید، به همراه ارائه‌ی یک مثال کاربردی برای هر لغت، همراه به همراه ترجمه‌ی فارسی آن، شما را جهت درک بهتر زبه همراهن انگلیسی کمک می‌کند. علاوه بر ۵۰۴ واژه‌ی ضروری، در پایان کتاب ۱۲۵ لغت اضافه‌ی دشوار اما بسیار ضروری نیز وجود دارد.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم