دانلود کتاب آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ – مایکل وولف

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ کتاب

معرفی کتاب آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ

کتاب آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ، اثر جدید مایکل ولف پرده از هرج‌و‌مرج‌های درونی کاخ سفید برمی‌دارد. این کتاب بر اساس مصاحبه‌ به همراه مقام‌های ارشد و شخص ترامپ نوشته شده که خشم رئیس جمهور ایالات متحده را برانگیخته هست. آتش و خشم هم‌اکنون در فهرست کتاب‌های پرفروش آمریکا و در صدر پرفروش‌های آمازون قرار دارد.

کتاب آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ (Fire And Fury)، از وقایع درون کاخ سفید پس از پیروزی در انتخابه همراهت ریهست جمهوری خبر می‌دهد. «آتش و خشم» از نحوه حکومت گرفته تا ایوانکا ترامپ و رویاهای ریهست جمهوری‌اش، که گوشه‌هایی از آن توسط رسانه‌های خبری امریکایی و انگلیسی نیز منتشر شده حرف می‌گوید. این در حالی‌ هست که وکلای دونالد ترامپ (Donald Trump) رئیس‌ جمهوری آمریکا درخوهست‌هایی را برای توقف انتشار این کتاب جنجالی آغاز کرده‌اند.

کتاب آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ، به شکل رسمی به پرفروش‌ترین در فهرست آمازون تبدیل شده هست. مایکل ولف (Michael Wolff) می‌گوید روایت او از زندگی رئیس جمهوری پر هرج‌و‌مرج و شایستگی نداشتن او برای ریهست جمهوری قطعا درست هست.

جنجال بر سر کتاب آتش و خشم نه تنها سبب شده، این کتاب در فهرست پرفروش‌‌ها قرار گیرد بلکه به همراه تهدید نویسنده مبنی بر پیگیری قانونی، توسط رئیس جمهور ترامپ، به شهرت آن افزوده شده هست.

دونالد ترامپ در حساب توییتر خود گفت او هرگز به وولف اجازه نداده وارد کاخ ‌سفید شود و چندین‌به همراهر درخوهست‌های او را رد کرده هست. ترامپ به همراه «جعلی» خواندن این کتاب آن را «سرشار از دروغ» و بر اساس منابعی خواند که وجود ندارند. کتاب «آتش و خشم، درون کاخ‌سفید ترامپ» که به گفته نویسنده‌اش پس از ده‌ها گفت‌و‌گو به همراه مقامات آمریکایی از جمله هستیو بنن، مشاور ارشد دونالد ترامپ نوشته شده، حاوی اطلاعاتی هست که چهره ترامپ را نزد افکار عمومی بیش‌ از‌ پیش مخدوش می‌کند.

مایکل وولف به‌خاطر آثارش جوایز متعددی از جمله دو جایزه نشنال بدست آورده هست. او یکی از نویسندگان ثابت مجلات معتبری چون وانیتی فِیر، نیویورکر، هالیوود ریپورتر، بریتیش جی. کیو، یو اس ای تو دی و گاردیان هست. وولف قبل از این، ۶ کتاب دیگر هم منتشر کرده که پرفروش‌هایی چون Burn Rate و The Man Who Owns the News از آن جمله‌اند.

در متن پشت جلد کتاب آتش و خشم، درون کاخ سفید ترامپ می‌خوانیم:

تقریبه همراهً همۀ افراد گروه کوچک کمپین، خود را واقع‌بین می‌دانستند، همان‌قدر واقع‌بین که هر کس دیگری در سیهست واقع‌بین هست. توافق نانوشته میان آنان این بود: نه‌تنها دونالد ترامپ رئیس جمهور نخواهد شد، که نبه همراهید هم بشود. خوشبختانه گزارۀ اول به این معنا بود که هیچ‌کس مجبور نیست به همراه دومی دست‌وپنجه نرم کند.

همین‌طور که کمپین به پایان می‌رسید، خود ترامپ بسیار خوش‌بین بود. دوست قدیمی ترامپ، راجر آیلز، این جمله را مدام تکرار می‌کرد که اگر دنبه همراهل کار در تلویزیون هستی، اول نامزدِ ریهست‌ جمهوری شو. حالا ترامپ، داشت به توصیۀ دوستش آیلز گوش می‌کرد و شایعه‌هایی دربه همراهرۀ شبکۀ خودش راه انداخته بود؛ چشم‌انداز آینده روشن به نظر می‌رسید.

ترامپ به آیلز اطمینان داد که به همراه برندی بسیار قوی‌تر و فرصت‌هایی جدیدتر، از این کمپین بیرون خواهد آمد. او در گفت‌و‌گویی که یک هفته پیش از انتخابه همراهت به همراه آیلز داشت، گفت: «این حتی از رؤیاهای من هم بزرگ‌تر هست. من به به همراهختن فکر نمی‌کنم، به همراهختنی در کار نیست. در مجموع ما برده‌ایم.» علاوه بر این، او از همین الان موضوع حرفرانی‌اش را برای به همراهختنِ انتخابه همراهت آماده کرده بود: انتخابه همراهت دزدیده شده هست!

دونالد ترامپ و گروهِ کوچکِ سربه همراهزان کمپین او آمادۀ به همراهخت به همراه آتش و خشم بودند. آن‌ها آمادۀ بردن نبودند.

فهرست مطالب

پیشگفتار

۱٫ روز انتخابه همراهت

۲٫ برج ترامپ

۳٫ روز اول

۴٫ بنن

۵٫ جروانکا

۶٫ در خانه

۷٫ روسیه

۸٫ چارت سازمانی

۹٫ کنفرانس اقدام‌های سیاسی محافظه کارانه

۱۰٫ گلدمن

۱۱٫ شنود

۱۲٫ لغو و جایگزینی

۱۳٫ بنن مبه همراهرز

۱۴٫ اتاق وضعیت

۱۵٫ رسانه

۱۶٫ کومی

۱۷٫ خارج از کشور و داخل کشور

۱۸٫ به همراهزگشت بنن

۱۹٫ میکا برژینسکی

۲۰٫ مکمستر و اسکراموچی

۲۱٫ بنن و اسکراموچی

۲۲٫ ژنرال کلی

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم