دانلود کتاب آموزش گام‌به‌گام برنامه‌نویسی به همراهنک اطلاعاتی به همراه #C

۲۳ دی ۱۳۹۶ کتاب

دانلود کتاب آموزش گام‌به‌گام برنامه‌نویسی به همراهنک اطلاعاتی به همراه #C

معرفی کتاب آموزش گام‌به‌گام برنامه‌نویسی به همراهنک اطلاعاتی به همراه #C


در کتاب آموزش گام‌به‌گام برنامه‌نویسی به همراهنک اطلاعاتی به همراه #C (خلاصه و معرفی) اثر رمضان عبه همراهس نژاد ورزی مطالبی از قبیل ایجاد به همراهنک اطلاعات، جداول، کلاس‌های #C برای کار به همراه به همراهنک اطلاعات، ورود، ویرایش، حذف رکوردها، رویه‌های ذخیره شده، پشتیبه همراهن‌گیری و به همراهزیابی فایل‌های پشتیبه همراهن به صورت فشرده شده، تراکنش‌ها و گزارش‌گیری از به همراهنک اطلاعات بیان گردیده هست.


کتاب آموزش گام‌به‌گام برنامه‌نویسی به همراهنک اطلاعاتی به همراه #C (مرجع کامل) به همراه بهره‌گیری از سال‌ها تجربه در امر تدریس، تألیف کتب کامپیوتر و مهم‌تر از همه برنامه‌نویسی در زمینه به همراهنک اطلاعات تدوین شده هست. از ویژگی‌های جالب و برجسته این کتاب، بیان مثال‌های متنوع کاربردی، حل گام‌به‌گام آن‌ها و توضیح کامل مثال‌های بیان شده، می‌به همراهشد.


امروزه حجم زیادی از اطلاعات ذخیره و به همراهزیابی می‌شوند. برای جلوگیری از افزونگی داده (تکرار بی‌مورد داده‌ها)، بی‌‌نظمی و ایجاد سازگاری بین گزارش‌ها از به همراهنک اطلاعات هستفاده می‌شود. به همراهنک‌های اطلاعات متعددی وجود دارند که پرکاربردترین و بهترین آن‌ها، سیستم به همراهنک اطلاعات رابطه‌ای هست. یکی از به همراهنک‌های اطلاعات رابطه‌ای، SQL Server هست که ویژگی‌هایی از قبیل کارایی به همراهلا، سهولت یادگیری و هستفاده، کارکردن در محیط شبکه، قابلیت دسترسی و امنیت به همراهلا، آن را به عنوان پرکاربردترین به همراهنک اطلاعات جهان تبدیل کرده هست. به طوری که ۷۰ درصد کاربران دنیا از این به همراهنک اطلاعات هستفاده می‌کنند.


از طرف دیگر، به همراه به همراهنک اطلاعات SQL Server نمی‌توان کارهایی از قبیل ایجاد فرم‌های ورود و ویرایش اطلاعات، تهیه گزارش‌ها و غیره را انجام داد. به همین دلیل، برای انجام کارهای مذکور به زبه همراهن برنامه‌نویسی نیاز داریم. از آنجایی که #C به عنوان یکی از دروس رشته‌های کامپیوتر و IT در دانشگاه‌های کشور تدریس می‌شود، این زبه همراهن را به عنوان زبه همراهن برنامه‌نویسی به همراهنک اطلاعات انتخاب نمودیم.

کلمات کلیدی: به همراهنک اطلاعاتی SQl Server، آموزش SQL Server، به همراهنک اطلاعاتی، برنامه نویسی SQL، برنامه نویسی به همراهنک اطلاعاتی به همراه سی شارپ، ساخت پایگاه داده در سی شارپ، نحوه اتصال به پایگاه داده sql server، آموزش به همراهنک اطلاعاتی در سی شارپ، برنامه نویسی سی شارپ، مهندسی نرم افزار، پایگاه داده، آموزش کار به همراه به همراهنک اطلاعاتی در سی شارپ

دانلود کتاب آموزش گام‌به‌گام برنامه‌نویسی به همراهنک اطلاعاتی به همراه #Cاین کتاب را از طریق ایمیل به دوستان خود معرفی کرده و به آنها هدیه کنید.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم