دانلود کتاب به سیاره آیلین خوش آمدید – مهسا زرگر

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ کتاب

معرفی کتاب به سیاره آیلین خوش آمدید

کتاب به سیاره آیلین خوش آمدید، دهستانی جالب و هیجان‌انگیز از مهسا زرگر، دربه همراهره دختر خردسالی هست که پدر و مادرش در حادثه‌ای ناپدید می‌شوند و او به همراه کمک موجودات فضایی در جنگلی عجیب زندگی می‌کند. 

در بخشی از متن کتاب به سیاره آیلین خوش آمدید می‌خوانیم:

آیلین خوهست از تخت پایین بیاید که زن بدون اینکه نگاه کند گفت: آیلین صبر کن الان می‌آیم. آیلین به همراه شنیدن صدای زن دست از تقلا برداشت و به زن خیره شد. زن آرام و به همراه چهره‌ای مهربه همراهن به سمت آیلین آمد و او را بغل کرد و گفت: چطوری عزیزم. آیلین گفت: مامان، مامانم کجهست؟ زن گفت: از امروز مامان تو منم و به همراهید من و مامان صدا کنی حالا من تو رو به همراهید چی صدا کنم. آیلین خیره به زن نگاه کرد و گفت: من آیلینم و خوهست زیر گریه بزند که در به همراهز شد و طاووسی بسیار زیبه همراه اما به همراه دو دست شبیه انسان داخل شد.  

آیلین که نمی‌دانست آن جانور چیست گفت: اون کیه؟ زن گفت: طورمان دوست ما. طورمان خرامان خرامان وارد کلبه شد و گفت: سلام بوران. بوران گفت: سلام، آیلین تازه از خواب بیدار شده و به سمت طورمان رفت و آیلین را کنار او گذاشت. آیلین در حالی که ایستاده بود، پرهای رنگی و زیبه همراهی طورمان را نوازش می‌کرد. 

بوران گفت: اینجا چکار می‌کنی. طورمان گفت: هیچی این “سیگرها” دیشب عقب کشیدند، می‌ترسم حمله کنند. بوران گفت: دیشب از دو جهت شانس آوردیم، اول اینکه از دست سیگرها نجات پیدا کردیم و دوم هم اینکه گرگ‌ها نتونستند آیلین را بخورند. از پدر و مادر آیلین چه خبر؟ طورمان گفت: اونها توی تونل من گم شدند معلوم نیست دیگر برگردند.

بوران گفت: پس فعلاً ما به همراهید مواظب آیلین به همراهشیم. طورمان گفت: آره. بوران گفت: آخه ما در دنیای واقعی این آدم‌ها هستیم و خوب نیست این بچه، این چیزها را ببیند، بعد به تمام انسان‌ها خبر می‌دهد که ما مال این سرزمین نیستیم و از سیاره‌ دیگری آمده‌ایم و اون می‌فهمه که ما شاید بدنبه همراهل چیزی به این جا آمده‌ایم. طورمان گفت: اگر بفهمه، اون وقت اونو هم به همراه خودمون به سیاره‌ “پاپایون” می‌بریم. 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم