دانلود کتاب به همراههوش به همراهر آوردن کودکان به زبه همراهن آدمیزاد

۲۱ مرداد ۱۳۹۶ کتاب

به همراههوش به همراهر آوردن کودکان به زبه همراهن آدمیزاد

شاید شما هم این حقیقت را بدانید: تربیت کودکان در حال حاضر دشوارتر از هر زمان دیگری شده هست. کودکان شما حق انتخاب‌های زیادی دارند، تکنولوژی‌های جدید و نیروهای خارجی ــ مانند رسانه‌ها ــ که از زمان نوزادی آنها را بمبه همراهران کرده و برای کسب توجه آنها به همراه شما رقابت می‌کنند. در چنین دنیای پرسرعت و پررقابتی، مجبورید اولویت‌های پدرومادریتان را خیلی زود مشخص کنید.

به همراههوش به همراهرآوردن کودکان به زبه همراهن آدمیزاد، به شما کمک می‌کند تا کودکان‌تان را تشویق به بلندپروازی و دستیابی به موفقیت در مدرسه، در میان دوستان یا در اجتماع کنید. در این کتاب، پیشنهادهایی برای فرونشاندن نگرانیتان درمورد بچه‌ها، خاموش کردن خشم‌تان و درعین حال تربیت فرزندانی به همراههوش و راضی، می‌یابید. این کتاب کمک میکند نقش پدرومادر را به خوبی انجام دهید. تربیت کودکان به همراههوش مستلزم فداکاری و کوشش پیوسته هست، اما زیاد دغدغه نداشته به همراهشید که بهترین والدین به همراهشید، وگرنه نمیتوانید از طی این مسیر در کنار فرزندتان لذت ببرید. برای موفقیت فرزندتان، تفریح کردن به اندازه ی دیگر فعالیتهای مطرح شده در این کتاب اهمیت دارد.

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی رمزینه کتاب را ببینید.

» رمزینه کتابهای مرتبط:
آسیب شناسی هماغوشی اروتیسم مدرن و مارک دساد به همراه جان و روان ایرانی ۲
چهره ساختگی من-نظری بر رفتار ما
خلاصه کتاب تفکر زائد

نسخه ها

حجم: ۸ مگابه همراهیت

دریافت ها: ۳۹۴۱

تعداد صفحات: ۳۷۳درج دیدگاه مختص اعضا هست! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم