دانلود کتاب در قلمرو سکوت – وی جی اسواران

۱۳ آبان ۱۳۹۶ کتاب

معرفی کتاب در قلمرو سکوت

کتاب در قلمرو سکوت اثر سیدبهار حسینی در بین کلیه کتاب‌هایی که به همراه موضوع اسرار موفقیت نوشته شده‌اند، تنها کتابی هست که به همراه روشی خاص به اهمیت سکوت و نحوه مهار نیروی ما توسط آن پرداخته هست.

انسان‌های متفکر از عصر کهن تاکنون بر این فکر بوده‌اند که چگونه می‌توان از قدرت فکر و زمان بهترین هستفاده بهینه را نمود، گرچه مدیریت زمان در این پیشرفت سهم بسزایی دارد اما تقسیم زمان و مدیریت آن نیاز مبرم به یک تفکر و تمرکز مفید دارد، آنچه که به خوبی می‌توان بیان کرد بهره‌وری صحیح و مفید از تمرکز و تخیل هست که می‌تواند بشر را در رسیدن به موفقیت‌های بزرگ یاری دهد.

از طریق کتاب در قلمرو سکوت (In the sphere of silence) این کشمکش‌ها و موانع تبدیل به آغازی برای رسیدن به اهداف ما می‌شوند. به واسطه درک زلالیت و نزدیک شدن به هستعداد خدادادی درون‌مان، به بهترین شکل ممکن تعالی می‌یابیم. در این کتاب، دستوری دقیق برای خوانندگانی که در تکاپوی یافتن راهنمایی‌های حکیمانه و عملی هستند وجود دارد. این روش به ما کمک می‌کند تا ساختار ذهن خود را به گونه‌ای تغییر دهیم که به همراه آهنگ پیشرفت متغیر قرن بیست‌ویکم همگام شود.

وی‌جی اسواران (Vijay Eswaran) این شخصیت برگزیده که خود به همراه تجارب بسیار به همراهلا مدتی طولانی را در این زمینه به سر برده‌ هست در کتاب به ظاهر ساده ولی پر محتوای “در قلمرو سکوت” آنچه را که به همراهید ما بدانیم و تجربه کنیم به زبه همراهنی ساده بیان کرده هست. او، مدیر عامل یک شرکت چند منظوره QI.LTD هست. این شرکت کمتر از یک دهه هست که فعالیت دارد اما توانسته به همراه مدیریت قوی ایشان موفقیت‌های زیادی را در زمینه صادرات کالا، تورهای مسافرتی، هتل داری، تفریحی و سرمایه گذاری‌های متعدد بدست آورد که این‌ها تمام نشان دهنده اهمیت مدیریت ایشان هست آنچه که مهم هست مطالعه دقیق و اجرای آن هست که در خاتمه کتاب گزیده‌ای از نحوه و تمرین دفتر آن را بیان می‌نماییم.

ادامه

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم