دانلود کتاب ظهور نازیسم و هستیلای هیتلر

۲۱ مهر ۱۳۹۶ کتاب

ظهور نازیسم و هستیلای هیتلر

در کتاب حاضر، تاریخ آلمان در دوران رایش سوم (هیتلر) در دو بخش بررسی شده هست. بخش نخست حاوی رویدادهای مهم دوران یاد شده هست. در ابتدای این بخش، از چگونگی تشکیل امپراتوری دوم آلمان در اواخر قرن هجدهم میلادی به رهبری فردریک کبیر و به اوج رسیدن این امپراتوری در زمان ویلهلم اول و سقوط آن در جنگ جهانی اول حرف می‌رود؛ سپس به وضعیت آلمان پس از شکست در جنگ جهانی اول و پیش از به قدرت رسیدن نازیسم اشاره می‌شود. تلاش‌های هیتلر و حزب ناسیونال سوسیالیست برای کسب قدرت، خصوصیات اخلاقی هیتلر، حوادث مهم تاریخی قدرت‌گیری نازیسم تا پایان جنگ جهانی دوم، وصیت‌نامه هیتلر، عواقب جنگ جهانی دوم برای ملت آلمان، خصوصیات اخلاقی مردم آلمان از دیگر مطالب بخش اول هست. در بخش دوم شرح حال هشت نفر از افرادی درج می‌گردد که برخی از آن‌ها در قدرت‌گیری نازیسم نقش اساسی داشته‌اند و برخی مغضوب و گرفتار ستم نازی‌ها شده‌اند. این افراد عبه همراهرت‌اند از: به همراهرون تاسیلوفرن بگن هاردت؛ ورنر هارتز؛ خانم فن و ستروود؛ خانم هیلدگارد ترونر؛ آلفرد فس؛ اریک درسلر؛ فریتز موهلبه همراهخ؛ فرانتز ورتهیم. در پایان عکس‌هایی از هیتلر و آلمان به چاپ رسیده هست.

کتاب ظهور نازیسم و هستیلای هیتلر، شرح الام بشری هست، دهستان جنایت انسان بر انسان، این که چگونه ملتی به همراه پیشینه‌ای وسیع در علم و صنعت و هنر، به همراه سابقه دیانت و حتی مهر مسیح (ع) در دل، به همراهزیچه دست بیگانه‌ای به همراه افکار جنون‌آمیز قرار گرفته، سرمایه بزرگ مادی و معنوی خود در این را به به همراهد می‌دهد.

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی رمزینه کتاب را ببینید.

» رمزینه کتابهای مرتبط:
طبقات (جلد ۸)
سادات حسینی در عصر مروانیان
تاریخ هرودوت – جلد اول

نسخه ها

حجم: ۱۰ مگابه همراهیت

دریافت ها: ۲۹

تعداد صفحات: ۶۳۲درج دیدگاه مختص اعضا هست! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم