دانلود کتاب قوربه همراهغه‌ات را قورت بده – برایان تریسی

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ کتاب

معرفی کتاب قوربه همراهغه‌ات را قورت بده

کتاب قوربه همراهغه‌ات را قورت بده اثر برایان تریسی، شامل توصیه‌های عملی بسیاری هست که به شما کمک می‌کند از تنبلی جلوگیری کنید و در زمان کمتر کارهای بیشتری انجام دهید.

برایان تریسی بهترین ایده‌ها و بینش‌های مدیریت زمان را به همراه هم در ۲۱ مرحله‌ی عملی و سریع ترکیب کرده هست. هر فصل کتاب قوربه همراهغه‌ات را قورت بده (Eat That Frog) شامل تمرینات خاصی هست که شما می‌توانید از آن‌ها هستفاده کنید تا توصیه‌های تریسی را به سرعت اجرا کنید و نتایج آن‌ها را به چشم خود ببینید.

کتاب قوربه همراهغه‌ات را قورت بده به شما نشان می‌دهد چطور در حرفه‌تان سریع‌تر پیش بروید. این صفحات که در پیش رو دارید شامل بیست و یک اصل هست که در مجموع قدرتمند‌ترین اصولی هست که برایان تریسی (Brian Tracy) تا کنون در زمینه کارایی فردی کشف کرده هست.

روش‌ها، تکنیک‌ها و هستراتژی‌هایی که ارائه می‌شوند کاربردی، اثبه همراهت شده و سریع‌العمل هستند. برای صرفه‌جویی در وقت از توضیحات گوناگون روانشناختی و عاطفی درمورد تنبلی و ضعف در مدیریت زمان خودداری شده هست. در اینجا از مقدمه‌چینی‌های طولانی در مورد مبه همراهحث نظری و اصول و روش تحقیق خبری نیست. آنچه در اینجا خواهید آموخت اعمال مشخصی هستند که می‌توانید آن‌ها را بلافاصله به کار بگیرید تا در کار خود به نتایج بهتر و سریع‌تر دست پیدا کنید.

هر ایده‌ای که در این کتاب عنوان می‌شود روی به همراهلا بردن سطح کلی بهره‌وری، عملکرد و به همراهزده کاری شما متمرکز شده هست تا ارزش و اعتبه همراهر شما را در هر کاری که می‌کنید بیشتر کند. شما می‌توانید بسیاری از این ایده‌ها را در زندگی خصوصی خود نیز به کار بگیرید.

هر کدام از این روش‌ها و تکنیک‌های بیست و یک گانه به خودی خود کامل بوده و همگی ضروری هستند. یک هستراتژی ممکن هست در یک موقعیت موثر به همراهشد و هستراتژی دیگر را می‌توان برای کار دیگری هستفاده کرد. روی هم رفته این ایده‌های بیست و یک گانه درمورد کارایی فردی مثل غذاهای متنوعی هستند که می‌توان آن‌ها را در هر زمان و به ترتیب اهمیتی که در شرایط کنونی برای شما دارد به طور دلخواه مورد هستفاده قرار داد.

کلید موفقیت عمل کردن هست. این اصول برای بوجود آوردن سرعت و قابلیت پیش‌بینی در عملکرد‌ها و نتایج به کار پرفته می‌شوند. هرچقدر سریع‌تر آن‌ها را یاد بگیرید و به کار ببندید مطمئنا در حرفه خود سریع‌تر پیشرفت خواهید کرد.

در بخشی از کتاب قوربه همراهغه‌ات را قورت بده می‌خوانیم:

سخت‌ترین مرحله از انجام هر کار مهمی اولین مرحله یعنی شروع کردن آن هست. وقتی انجام یک کار مهم را واقعا آغاز می‌کنید، به طور طبیعی انگیزه پیدا می‌کنید تا آن را ادامه دهید. قسمتی از ذهن شما همیشه عاشق این هست که سرگرم کارهای مهمی به همراهشد که واقعا می‌توانند در زندگی شما تحول ایجاد کنند. وظیفه شما این هست که این قسمت از ذهن خود را دائما تغذیه کنید. حتی فکر کردن به شروع و انجام یک کار کلیدی انگیزه شما را به همراهلا می‌برد و کمک می‌کند تا بر تنبلی خود غلبه کنید. واقعیت این هست که مدت زمان لازم برای انجام یک کار مهم در اغلب موارد معادل مدت زمانی هست که برای انجام یک کار کم اهمیت لازم هست. تفاوت در این هست که شما به همراه اتمام کاری ارزشمند و قابل توجه به طور فوق‌العاده‌ای احساس خرسندی و غرور می‌کنید، حال آنکه به همراه صرف همان میزان وقت و انرژی در انجام کاری کم‌ارزش یا احساس خرسندی نخواهید کرد و یا میزان آن بسیار اندک خواهد بود.

فهرست مطالب

قوربه همراهغه‌ات را قورت بده

۲۱ روش عالی برای مبه همراهرزه به همراه تنبلی و انجام کارهای بیشتر در زمان کمتر

مقدمه

فصل اول: سفره را بچینید

فصل دوم: برای هر روز از قبل برنامه‌ریزی کنید

فصل سوم: قانون ۲۰/۸۰ را در همه امور به کار بگیرید، می‌به همراهشد

فصل چهارم: پیامد کارها را درنظر داشته به همراهشید

فصل پنجم: روش الف ب پ ت ث را همیشه به کار بگیرید

فصل ششم: روی وظایف اصلی تمرکز کنید

فصل هفتم: به قانون تشخیص ضرورت عمل کنید

فصل هشتم: پیش از شروع، مقدمات کار را کاملاً فراهم کنید

فصل نهم: همیشه مشق‌تان را بنویسید

فصل دهم: هستعدادهای منحصر‌به‌فرد خود را تقویت کنید

فصل یازدهم: محدودیت‌های کلیدی خود را مشخص کنید

فصل دوازدهم: همیشه یک بشکه یک بشکه جلو بروید

فصل سیزدهم: خودتان را تحت فشار بگذارید

فصل چهاردهم: قدرت‌های فردی خود را به حداکثر برسانید

فصل پانزدهم: خودتان را به فعالیت ترغیب کنید

فصل شانزدهم: تنبلی سازنده را تمرین کنید

فصل هفدهم: سخت‌ترین کارها را اول انجام دهید

فصل هجدهم: کار را به قسمت‌های کوچک تر تقسیم کنید

فصل نوزدهم: وقت بیشتری ایجاد کنید

فصل بیستم: در انجام کار احساس اضطرار بوجود آورید

فصل بیست ویکم: هربه همراهر یک کار مهم انجام دهید

نتیجه‌گیری

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم