دانلود کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری – کن بلانچارد

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ کتاب

معرفی کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری

کن بلانچارد و اسپنسر جانسون در کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری، شما را به همراه نکات ارزشمندی از یافته‌های خود در زمینۀ علوم‌ پزشکی و علوم رفتاری آشنا و روشن می‌کنند که انسان‌ها چگونه می‌توانند به «بهترین» وجه به همراه هم کار کنند.

منظورمان از کلمۀ «بهترین» این هست که، افراد چگونه به همراه کمک یکدیگر به نتایجی ارزشمند و مفید دست می‌یابند و نسبت به خود و افرادی که به همراه آن‌ها کار می‌کنند و نیز نسبت به سازمان‌شان احساس خوبی پیدا می‌کنند.

نویسندگان در کتاب مدیر یک دقیقه‌ای: افزایش اثربخشی به وسیله‌ی رهبری (The one minute manager increasing effectivens through situational leadership) در تلاش هستند به همراه ارائه‌ی راهکارهایی به مدیران و سرپرستان، آن‌ها را در چالش‌های کاری مجموعه‌ی خود، یاری کنند.

کتاب مدیر یک دقیقه‌ای در مورد تشویق‌های یک دقیقه‌ای توضیح می‌دهد که مدیر به همراهید خیلی واضح و روشن بگوید که چه کاری به درستی انجام شده و کارکنان خود را بلافاصله تشویق کند، به کارکنان بگوید که چقدر از کارشان راضی و خوشحال هست و آن‌ها را به انجام دوبه همراهره‌ی ان کار تشویق کند و بسیاری نکات و آموزش‌هایی که در این کتاب درمی‌یابید.

این کتاب به مدیران یادآوری می‌کند که تک تک کارمندانش به عنوان منابع آگاهی و دانایی شرکت حساب می‌شود. اینکه انسان‌ها چگونه می‌توانند به نتایج ارزشمند برسند و به یکدیگر و سازمان علاقمند به همراهشند.

کن بلانچارد (Kenneth Blanchard) یکی از برجسته‌ترین نویسندگان حوزه‌ی مدیریتی هست و کتاب‌های بسیاری در این زمینه دارد. یکی از کتاب‌های او به نام مدیر یک دقیقه‌ای تاکنون به ۳۷ زبه همراهن دنیا ترجمه شده هست و بیش از ۱۳ میلیون نسخه به فروش رفته هست.

دکتر اسپنسر جانسون (Spencer Johnson) یکی از محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین نویسنده‌های جهان در حوزه‌ی روانشناسی می‌به همراهشد. میلیون‌ها نفر از خوانندگان کتاب‌های او توانسته‌اند به سادگی به همراه اعتماد به خود در شغل و زندگی به موفقیت و کامیابی دست پیدا کنند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم