دانلود کتاب نامه‌های ناتمام سرهنگ

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ کتاب


کتاب نامه‌های ناتمام سرهنگ اثر حسین فیاض منش، سه‌گانه‌ای کوتاه و فلسفی شامل مطالبی مانند نامه‌ها، فلسفه کلام، اشعار و تصاویر مختلف از تابلوهای مرتبط به همراه کتاب هست.


نویسنده دربه همراهره‌ی این می‌گوید: من به همراه تمام وجودم این کتاب رو احساس کردم. می‌دانم که در نهایت همه ما خواهیم فهمید پوچی معنا نخواهد داشت.


در قسمتی از متن کتاب می‌خوانیم:


این منم سرهنگ، بی هیچ شکی خسته ام. خسته تر از هر خستگی دیگر. خسته شده‌ام، خوب می‌شد اگر می‌توانستم کاسه سر خودم را به همراهز کنم و آن روده خاکستری بی مصرف را بیرون بریزم. آه که چه احساس پوچی به من دست می‌دهد. می‌توانستم سبک شوم از درد‌هایی که خودم به خورد خودم داده بودم.


به همراهید آشغال‌های درون سرم را که انبه همراهشته شده اند را بدهم خورد یکسری بز و گوسفند گوشتخوار، همان حیوانات نشان شده‌ای که شهرها و دانشگاه‌ها را به گند کشیده‌اند. آن‌هایی که هر روز به همراه فتنه‌ای وارد می‌شوند و هر روز به چند رنگی خود رنگ می‌به همراهزند.


می‌گویند این حیوانات انسان‌اند اما نوعش را نمی‌گویند پس من آن‌ها را همان حیوان خطاب می‌کنم. چه آدم‌هایی که فکر می‌کنند که می‌توانند فکر کنند اما تنها کارشان تغییر دادن تعصب و ظاهرشان هست.


یک سوال می‌پرسم. ما چه کرده‌ایم؟


هیچ نکرده‌ایم. ما سر خود شده‌ایم، بی خود شده‌ایم. از آشیانه خود تبعید و در بیابه همراهنی خشک رها شده‌ایم… آری پست و شکننده، خوار و حقیر در کنار موجودات دیگر سر به زمین می‌گذاریم.

کلمات کلیدی: دانلود دهستان نامه های ناتمام سرهنگ، دانلود دهستان کوتاه، دهستان فلسفی، دهستان کوتاه، دانلود دهستان کوتاه نامه های ناتمام سرهنگ، دانلود دهستان

دانلود کتاب نامه‌های ناتمام سرهنگاین کتاب را از طریق ایمیل به دوستان خود معرفی کرده و به آنها هدیه کنید.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم