دانلود کتاب نکات و عبه همراهرت‌های لازم جهت تخفیف گرفتن و داشتن سفرهای خارجی ارزان

۲۳ خرداد ۱۳۹۷ کتاب

معرفی کتاب نکات و عبه همراهرت‌های لازم جهت تخفیف گرفتن و داشتن سفرهای خارجی ارزان


کتاب نکات و عبه همراهرت‌های لازم جهت تخفیف گرفتن و داشتن سفرهای خارجی ارزان نوشته‌‌ی احسان رنجبر مناسب برای توریست‌ها و تاجران در سفر هست که به مکان‌های مختلف سفر می‌کنند و نیاز به آشنایی هر چه بهتر و بیشتر به همراه اصطلاحات و مکالمات رایج در مکان‌های خاص دارند.


یکی از لذت‌های سفر کردن خرید هست، به خصوص در سفرهای خارجی، پس خوب هست که جملات و کلمات مربوط به تخفیف گرفتن را بدانیم و بتوانیم به همراه فروشنده به اصطلاح چانه بزنیم و از بودجه‌ای که داریم بیشتر لذت ببریم.


قبل از سفر نسبت به کشور و شهر مورد نظر تحقیق کنید، کشورهای مختلف فرهنگ‌های مختلفی به همراهبت خرید و فروش و تخفیف دادن دارند، در آسیا و شمال آفریقا و جنوب اروپا چانه‌زدن مرسوم هست ولی در غرب اینطور نیست. در بعضی از کشورها چانه‌زنی تنها برای معاملات بزرگ مثل خرید خانه، ماشین و کالاهای بدون قیمت ثابت انجام می‌شود.

کلمات کلیدی: آموزش انگلیسی، انگلیسی در سفر، آموزش زبه همراهن انگلیسی برای مسافرت، یاگیری سریع زبه همراهن انگلیسی‎، آموزش مکالمه زبه همراهن انگلیسی، اصول یادگیری زبه همراهن انگلیسی، جملات کوتاه انگلیسی، آموزش زبه همراهن انگلیسی، زبه همراهن انگلیسی، کتاب آموزش زبه همراهن انگلیسی،

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم