دانلود کتاب هنر جنگ روانی – مایکل تی. هستیونز

۲۸ فروردین ۱۳۹۷ کتاب

معرفی کتاب هنر جنگ روانی

کتاب هنر جنگ روانی نوشتۀ مایکل تی. هستیونز، در مورد جنگ روانی و تاثیر بر دیگران هست و همچنین روش‌های فشار آوردن بر دیگران از لحاظ روانی و روش‌های دفع آن را بررسی می‌کند.

آیا تاکنون برای شما پیش آمده هست که زیر فشار روانی تصمیمی بگیرید که به همراه آن موافق نبوده‌اید. آیا به همراه تکنیک‌هایی که می‌توان به همراه آن فردی را تحت فشار روانی قرارداد آشنایی دارید. آیا وقتی از نظر روانی به شما حمله می‌شود روش‌های خنثی کردن آن را بلدید؟ کتابی که در دست دارید نه تنها پاسخی به این سوالات هست بلکه اسرار و رموز زیادی را در این مینه برای شما فاش خواهد ساخت.

اگر نهایت قدرت کنترل روی افراد را داشته به همراهشید چه احساسی خواهید داشت؟ به نظر خوب می‌رسد مگر نه؟ کتاب هنر جنگ روانی (The Art Of Psychological Warfare)، اسرار افراد قدرتمند به همراه درجات مختلف اجتماعی و سمت‌های گوناگون را به همراه شما در میان خواهد گذاشت. از سیهستمداران گرفته تا مدیران شرکت‌های موفق، از رهبران مذهبی تا شخصیت‌های معروف، تمام این افراد از روش‌ها و تکنیک‌هایی که در این کتاب مطرح خواهد شد هستفاده می‌کنند. این رموز نه تنها ثابت خواهد شد که بی‌نهایت نیرومند هستند، بلکه اسراری هستند که هرکس می‌تواند در آن‌ها به مرحله هستادی برسد. به شما اطمینان می‌دهم که «هیچ‌کس نیست که نتواند در این تکنیک‌ها هستاد شود».

ممکن هست بپرسید چرا این تکنیک‌ها بیشتر عمومیت نیافته‌اند؟ خب، در واقع آن‌ها به نوعی عمومیت پیدا کرده‌اند اما، همه از تمام این تکنیک‌ها اطلاع ندارند یا اینکه نمی‌دانند چطور به همراهید از آن‌ها هستفاده کنند. حتی دستفروشان یا کلاهبرداران در معاملات آنقدر زرنگ هستند که از چند تاکتیک روانشناسی هستفاده کنند. در مورد به همراهقی مردم، بیشترشان از داشتن این همه قدرت می‌ترسند. ترس آن‌ها از این هست که هستفاده از این تکنیک‌ها آنان را یک جامعه ستیز، خیال‌به همراهف یا یک آدم دورو جلوه دهد.

خواهیم گفت که شما «می‌توانید از جنگ روانی در جهت برتری و حفظ منافع خودتان حتی سوء هستفاده کنید». تصمیم‌گیری اخلاقی را به خودتان واگذار می‌کنیم که از این تکنیک‌ها در جهت خیر یا شر هستفاده کنید. صرف اینکه شما یاد می‌گیرید چگونه خودرو سرقت کنید به این معنا نیست که به همراهید به سراغ سرقت ماشین بروید، در عوض شما می‌توانید در جهت جلوگیری از سرقت خودرو خود از آن هستفاده کنید. در جمعیت «هکر»‌ها، کتاب هنر جنگ روانی اثر مایکل تی. هستیونز (Michael T. Stevens) به عنوان یک دفترچه راهنما در «مهندسی اجتماع» در نظر گرفته می‌شود چرا که این کتاب اساسا دفترچه راهنماییست برای هک کردن (در اختیار گرفتن) مغز افراد دیگر. به یاد داشته به همراهشید که هکر‌ها در برخی موارد برای پلیس و دولت نیز کار می‌کنند و همانگونه که گفته خواهد شد، پلیس‌ها و دولت‌ها نیز از مهندسی اجتماع هستفاده می‌کنند.

فهرست مطالب

مقدمه نویسنده

فصل اول: تاریخچه جنگ روانی

فصل دوم: چگونه ذهن مردم را بخوانید

فصل سوم: چگونه دوست داشتنی به همراهشید

فصل چهارم: ترغیب و تشویق مردم برای موافقت به همراه شما

فصل پنجم: پیروزی در نبرد اراده‌ها

فصل ششم: حملات روانی

نتیجه‌گیری

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم