دانلود کتاب ۱۱۰۰ واژه که به همراهید بدانید – ماری برامبرگ

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ کتاب

معرفی کتاب ۱۱۰۰ واژه که به همراهید بدانید

کتاب ۱۱۰۰ واژه که به همراهید بدانید نوشتۀ ماری برامبرگ و ملوین گوردون، یکی از شناخته شده‌ترین کتاب‌ها برای تقویت دایره‌ی لغات زبه همراهن انگلیسی به شمار می‌رود. ویژگی شاخص این کتاب، دسته‌بندی لغات به صورت هفتگی و روزانه هست.

کتاب ۱۱۰۰ واژه که به همراهید بدانید (۱۱۰۰Words You Need To Know) را به جرات می‌توان پس از ۵۰۴ واژه‌ی ضروری پرمخاطب‌ترین کتاب در حوزه‌ی واژگان ضروری زبه همراهن انگلیسی برشمرد. این کتاب منبع بسیاری از آزمون‌های بین‌المللی همچون تافل، آیلتس، GRE، CAE و… هست. واژگان موجود در آن بسیار بسیار مشکل‌تر از آن چیزی هست که شما در کتبی همچون ۵۰۴ یا ۶۰۱ واژه‌ی ضروری دیده‌اید. به همراه داشتن این کتاب تقریبه همراه به بسیاری از واژگان کاربردی انگلیسی در تمامی سطوح تسلط کافی خواهید داشت.

زمان آموزش این مجموعه به ۴۶ هفته تقسیم شده هست و در هر هفته چهار روز برای یادگیری و آموزش بیست لغت در نظر گرفته شده هست.

ماری برامبرگ (Murray Bromberg) و ملوین گوردون (Melvin Gordon) در کتاب ۱۱۰۰ واژه که به همراهید بدانید، برای درک بهتر لغات، مترادفِ کلمات را نیز آورده‌اند، همچنین برای هر لغت یک مثال کاربردی همراه به همراه ترجمه‌ی فارسی آن ارائه کرده‌اند.

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم