رمان جدیدم حاصل یک کار مشترک هست

۲۳ دی ۱۳۹۶ کتاب

 

فرزانه کرم‌پور در گفت‌وگو به همراه رمزینه کتاب خبر داد:

 

تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۳

 

 

فرزانه کرم‌پور دو رمان جدید زیرچاپ دارد که یکی از آن‌ها یک رمان جنایی و حاصل کار سه نویسنده هست.

رمان جدیدم حاصل یک کار مشترک هست

 

فرزانه کرم‌پور در گفت‌وگو به همراه خبرگزاری کتاب ایران (رمزینه کتاب)، از دو رمان تازه‌ای که در دست نگارش دارد خبر داد و گفت: چهار دهستان بلند که به نوعی می‌توان به آن‌ها نوولت گفت را در یک مجموعه جمع‌آوری کرده‌ام قرار هست به‌زودی توسط نشر هم‌آواز منتشر شود. نام این مجموعه «کابوس‌های ما» و شامل چهار دهستان بلند هست. این دهستان‌ها درون‌مایه مشترکی ندارند و به صرف دهستان بلند بودن آن‌ها را در یک مجموعه آورده‌ام.

فرزانه کرم‌پور تجربه نوشتن رمان‌های مشترک را نیز در کارنامه ادبی خود دارهست. رمان «این خانه پلاک ندارد» حاصل همکاری مشترک کرم‌پور به همراه لادن نیکنام هست. موضوع این رمان دربه همراهره زن جوانی هست که تصمیم می‌گیرد برای اینکه از هزینه‌های زندگی‌اش بکاهد برای یافتن هم‌خانه در روزنامه یک آگهی چاپ کند. او آرزوهای بزرگی در سر دارد و به همراهلاخره هم‌خانه خود را پیدا می‌کند و همراه او در خانه‌ای مرموز مستقر می‌شوند. در اولین روز زندگی در این خانه آنها هشدارها و نشانه‌هایی می‌بینند که همه علایمی هست برای نجات از خطری که در کمین آنههست. ماجراها و اتفاق‌هایی که رخ می‌دهد همه حکایت از آن دارد که نشان دهد به رهستی چرا این خانه پلاک ندارد؟ کتاب «این خانه پلاک ندارد» در تلاش هست به همراه نزدیک شدن به لایه‌های پنهان روانشناختی شخصیت مرموز دهستان  نشان دهد چگونه یک فرد سودای قتل دیگری را در سر می پروراند. 

نویسنده «ضیافت شبه همراهنه» دربه همراهره رمان اشتراکی که به زودی از او منتشر می شود توضیح داد:  یک رمان در ژانر جنایی هم زیر چاپ دارم که کار مشترکی هست به همراه آسیه مشکی و حامد معصومی. این رمان «پنهان در تاریکی» نام دارد و در مرحله حروف‌چینی هست و قرار هست به زودی از سوی انتشارات ققنوس منتشر شود.

 

 

 

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم