رمزینه کتاب – ​زنی در کابین ۱۰

۲۲ دی ۱۳۹۶ کتاب

 

 

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۲

 

 

همزمان به همراه چاپ دوم رمان «در یک جنگل تاریک تاریک» ترجمه دومین رمان روث ور نویسنده انگلیسی رمان منتشر شد. این رمان که «زنی در کابین ۱۰» نام دارد توسط نشر نون و به همراه ترجمه زهرا هدایتی راهی به همراهزار کتاب شده هست.

​زنی در کابین 10

 

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا) روث ور در حال حاضر یکی از نویسندگان مطرح انگلستان هست. از او به عنوان نسل جدید جنایی نویس های جهان یاد می کنند. اولین کتاب وی به همراه عنوان در یک جنگل تاریک تاریک در سال ۲۰۱۵ منتشر شد که به سرعت جای خود را در میان علاقه مندان به مطالعه گشود و به عنوان کتاب محبوب و پرفروش در انگلستان و آمریکا شناخته شد.

روث ور پس از کتاب در یک جنگل تاریک تاریک کتاب جدیدش به همراه عنوان زنی در کابین ۱۰ را در سال ۲۰۱۶ به نگارش درآورده و به چاپ رساند. کتاب زنی در کابین ۱۰ محبوبیتی بیش از اثر اول روث ور در بر داشت و در لیست کتاب‌های پرفروش دنیا و مهمترین آنها یعنی نیویورک تایمز قرار گرفت.

در این دهستانِ جذاب و منسجم که یادآور رمان‌های آگاتا کریستی هست، لو بلک‌لاک، خبرنگار نویسندة مجلة سفر، مأموریتی کم‌نظیر نصیبش می‌شود: مسافرتی یک‌هفته‌ای به همراه کشتی تفریحیِ لوکسی که تنها چند کابین دارد. این کتاب سرشار از ماجرهست و توجه کمپانی‌های فیلم‌سازی را نیز به خود جلب کرده هست.

نشر نون پیش از این رمان «در یک جنگل تاریک تاریک» از همین نویسنده را نیز به همراه ترجمه شادی حامدی آزاد منتشر کرده که به تازگی به چاپ دوم رسیده هست.

« زنی در کابین ۱۰» در ۳۶۷ صفحه به همراه تیراژ ۱۰۰۰ نسخه و به همراه قیمت ۲۹۵۰۰ تومان توسط نشر نون منتشر شده هست.

 

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم