شرح خاطرات شفاهی شهید محمدحسن نظرنژاد

۲۱ مهر ۱۳۹۶ کتاب

به همراهبه همراهنظر: شرح خاطرات شفاهی شهید محمدحسن نظرنژاد

به همراهبه همراهنظر عنوان کتابی هست که توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده‌هست. این کتاب حاصل مصاحبه‌های شفاهی به همراه سردار شهید محمدحسن نظرنژاد هست که طی آن خاطرات راوی پیرامون انقلاب و جنگ تحمیلی بیان می‌شود. محمدحسن نظرنژاد ملقب به به همراهبه همراهنظر در بیشتر زمان جنگ ایران و عراق را در جبهه‌های جنگ گذراند و جراحت‌ها و آسیب‌های جدی دید. مصاحبه‌های این کتاب توسط سیدحسین بیضایی انجام گرفته‌هست و تدوین آن را مصطفی رحیمی به عهده داشته‌هست.

این کتاب در شهریور رونمایی و به همراه تیراژ بیست هزار نسخه وارد به همراهزار کتاب شد. این کتاب در طی اولین سال انتشار (از شهریور ۱۳۸۸ تا شهریور ۱۳۸۹) بیست و چهار به همراهر تجدید چاپ شده هست.

این کتاب، حاصل گفت‌وگوی ۳۶ ساعته سید حسین بیضایی به همراه محمدحسن نظرنژاد در سال ۱۳۷۴ و اوایل ۱۳۷۵ هست که به شکل ویدیویی ضبط شده و اکنون از سرنوشت آن فیلم‌ها خبری در دست نیست، اما کلمه‌ها و جمله‌های آن مصاحبه‌ها پس از ضبط، روی کاغذهای سفید آمده و ماندگار شده‌اند. برای تدوین خاطرات اولیه از قلم مصطفی رحیمی سود جسته شده و همه پانوشت‌های کتاب هم از متن خاطرات به پایین صفحه‌ها آمده که گفته‌های خود شهید به همراهبه همراهنظر هست.

● برای آگاهی یافتن از چگونگی مطالعه این کتاب، ویکی رمزینه کتاب را ببینید.

» رمزینه کتابهای مرتبط:
گفتگو به همراه ترومن کاپوتی
مفاخر آذربه همراهیجان – جلد ۴
فخر دوران

نسخه ها

حجم: ۳ مگابه همراهیت

دریافت ها: ۱۹۶۳

تعداد صفحات: ۵۲۱درج دیدگاه مختص اعضا هست! برای ورود به حساب خود اینجا و برای عضویت اینجا کلیک کنید.دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم