نخستین گام برای همراهی طرح «عید و دهستان»؛ اهدای کتاب به مناطق محروم

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ کتاب

 

در جلسه مدیر بنیاد شعر و ادبیات دهستانی و معاون آموزش ابتدایی اعلام شد:

 

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۴

 

 

نشست هماهنگی بنیاد شعر و ادبیات دهستانی ایرانیان و معاونت آموزش ابتدایی در وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

نخستین گام برای همراهی طرح «عید و دهستان»؛ اهدای کتاب به مناطق محروم

 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (رمزینه کتاب)، به نقل از روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات دهستانی ایرانیان، مهدی قزلی در این جلسه اظهار کرد: در این مرحله ۲۵ هزار عنوان کتاب برای ارسال به مناطق محروم در اختیار آموزش و پرورش قرار می‌گیرد.

مدیر بنیاد شعر و ادبیات دهستانی ضمن ابراز خرسندی از این همکاری گفت: بنیاد پیش از این نیز در به همراهزدید از مناطق زلزله‌زده سرپل‌ذهاب و اهدای کتاب و نوشت‌افزار به کودکان اعلام کرده، تمام توان خود را برای انجام امور انسان‌دوستانه به‌کار می‌گیرد.

وی اضافه کرد: موسسه «خانه کتاب» از موسسات مرتبط به همراه معاونت امور فرهنگی، طرح پویش اجتماعی-فرهنگی «بخوانیم؛ بفهمیم؛ بگوییم» را به همراه هدف تشویق و ترغیب کودکان و نوجوانان به کتاب‌خوانی در دست تدوین دارد. این طرح کاملاً همسو و مقوم طرح «عید و دهستان» هست که امیدوارم موجب هم‌افزایی نتایج هر دو طرح در مدارس و نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران شود.

رضوان حکیم‌زاده نیز ابراز امیدواری کرد، همکاری‌های آموزش و پرورش و بنیاد شعر و ادبیات دهستانی در سال جدید افزایش یابد.

یادآور می‌شود، هفته گذشته دکتر محسن جوادی معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه هستقبه همراهل از طرح «عید و دهستان: دهستان‌خوانی؛ دهستان‌گویی؛ دهستان‌نویسی» به جای پیک نوروزی، به مهدی قزلی ماموریت داد برای حمایت از این طرح و ارسال کتاب به مناطق محروم به همراه آموزش و پرورش مذاکره کرده و در نشست‌های سیهست‌گذاری و اجرایی، حضور فعال داشته به همراهشد.

 

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم