پای نویسندگان مطرح کشور را به به همراهبل به همراهز کرده‌ایم

۲۵ بهمن ۱۳۹۶ کتاب

 

انوشه منادی در گفت وگو به همراه رمزینه کتاب خبرداد:

 

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۶

 

 

انوشه منادی،‌ نویسنده و فیلمساز می‌گوید: جلساتی که در مازنداران برگزار می‌شود، بیشتر محفلی هست حال آنکه در جلسات ما از نویسندگان مطرح کشوری دعوت می‌شود. از نویسندگانی که به این جلسات دعوت می‌شوند برای رونق کارگاه دهستانم هم بهره می‌گیرم.

پای نویسندگان مطرح کشور را به به همراهبل به همراهز کرده‌ایم

 

انوشه منادی  در گفت‌وگو به همراه خبرگزاری کتاب ایران(رمزینه کتاب)، دربه همراهره نشست‌هایی که به تازگی در به همراهبل برگزار می‌کند گفت: هر پانزده روز یکبه همراهر از دهستان‌نویسان مطرح کشوری برای شرکت در این جلسات دعوت به عمل می‌آوریم. تا جلسه قبل این نشست‌ها را در شهرکتاب به همراهبل برگزار می‌کردیم که به دلایلی موفق به ادامه جلسات در آنجا نشدیم و هم اکنون این جلسات در کارگاه تجربی هنر به همراهبل برگزار می‌شود.

نویسنده «آبکند» دربه همراهره نحوه برگزاری این جلسات توضیح داد: تا به حال ۸ جلسه نقدوبررسی برگزار کرده‌ایم و نویسندگانی چون؛ زهرا بیگدلی، فرحناز علیزاده، حمید به همراهبه همراهیی، پوریا فلاح و مردعلی مرادی به این جلسات دعوت شده‌اند. از دیگر نویسندگانی که به این نشست‌ها دعوت شده حمیدرضا نجفی هست که کتاب‌های «به همراهغ‌های شنی» و «دیوانه در مهتاب» را در کارنامه ادبی خود دارد. نویسندگانی مانند منیرالدین بیروتی نیز در نوبت آمدن هستند و مهمان جلسه بعدی ما به احتمال زیاد کیهان خانجانی و احمد حسن‌زاده هستند.

وی دربه همراهره هستقبه همراهل از این جلسات گفت: مخاطبین جدی دهستان که در کل کشور از لحاظ تعداد در اقلیت‌اند، مخاطب این برنامه هستند. به همراه اینکه امکانات ما برای اطلاع‌رسانی و تبلیغات کم هست و  تقریبه همراه این جلسات به صورت آماتوری برگزار می‌شود، به همراهزهم از تعداد شرکت‌کنندگان راضی هستیم. در مازنداران اینگونه جلسات در ساری و به همراهبلسر هم برگزار می شود اما بیشتر به صورت محفلی و درون‌گروهی هست و به شکل جلساتی که ما به طور رسمی در این مدت برگزار کرده‌ایم،‌ کمتر وجود داشته هست. جلساتی که در مازنداران برگزار می‌شود، بیشتر محفلی هست حال آنکه در جلسات ما از نویسندگان مطرح کشوری دعوت می‌شود و پای نویسندگان مطرح کشوری رابه این جلسات به همراهز کرده‌ایم. از نویسندگانی که به این جلسات دعوت می‌شوند برای رونق کارگاه دهستانم هم بهره می‌گیرم.

منادی دربه همراهره کلاس دهستان‌نویسی خود گفت: در به همراهبل و قائمشهر کلاس دهستان‌نویسی برگزار می‌کنم و حدود ۱۰ شاگرد دارم که برایم کفایت می‌کند و دلم می‌خواهد موفقیت‌شان را تا زنده هستم ببینم. نحوه تدریس من به این شکل هست که اصول دهستان‌نویسی را از پایه آموزش می‌دهم و دوستان به همراه تلاش و پشتکار خودشان به مراحل پیشرفته می رسند. یکی از شاگردانم هم اخیرا در مسابقه دهستان‌نویسی که در مازندران برگزار شد، توانست برنده شود.

 

 

 

 

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم