​جشن امضای «سیب هوس» در شیراز و اصفهان

۲۳ اسفند ۱۳۹۶ کتاب

 

 

تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۷

 

 

جشن امضای جدیدترین اثر امید صبه همراهغ‌نو به نام «سیب هوس» در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در شیراز و اصفهان برگزار می‌شود.

​جشن امضای «سیب هوس» در شیراز و اصفهان

 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (رمزینه کتاب)،‌ در ادامه برنامه‌های صف کتاب نیماژ که در شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود، بعد از رونمایی مجموعه غزل «سیب هوس» در تهران و اهواز، قرار هست که جشن امضای این اثر در شیراز و اصفهان نیز برگزار شود.

در همین رهستا، برنامه جشن امضای شیراز از ساعت ۱۸ روز پنجشنبه (۲۴ اسفندماه) در کتابفروشی شهرکاغذی واقع در خیابه همراهن قصردشت، بین سه راه برق و چهارراه ملاصدرا، کوچه ۲۵ برگزار می‌شود.

همچنین برنامه جشن امضای اصفهان نیز از ساعت ۱۸ روز جمعه (۲۵ اسفندماه) در شهرکتاب اصفهان به نشانی چهاربه همراهغ به همراهلا، جنب به همراهشگاه کارگران برگزار خواهد شد.

«سیب هوس» عنوان گزیده غزلی هست که به تازگی از امید صبه همراهغ‌نو منتشر و روانه به همراهزار نشر شده هست. در این مجموعه ۱۳ غزل چاپ نشده از امیدصبه همراهغ‌نو در کنار ۷۲ غزل انتخابی از هفت مجموعه غزل منتشر شده بین سال‌های ۸۸ تا ۹۶ قرار گرفته هست که بخش زیادی از این غزل‌ها برای چاپ در این گزیده ویرایش و تغییر پیدا کرده‌اند. بیشتر غزل‌های این مجموعه عاشقانه هست اما تعدادی از غزل‌های آیینی و اجتماعی هم در مجموعه گنجانده شده هست.

 

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم