​حمایت اتحادیه‌های صنعت چاپ از سیدعبه همراهس صالحی

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ کتاب

 

 

تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۳

 

 

چهار اتحادیه بزرگ صنعت چاپ در نامه‌ای حمایت خود را از دکتر سیدعبه همراهس صالحی، وزیر پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کردند.

​حمایت اتحادیه‌های صنعت چاپ از سیدعبه همراهس صالحی

 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (رمزینه کتاب)، چهار اتحادیه چاپخانه‌دارن تهران، اتحادیه صحافان، اتحادیه لیتوگرافان و اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران به همراه در اختیار دادن نامه‌ای به خبرگزاری رمزینه کتاب حمایت خود را از سیدعبه همراهس صالحی اعلام کردند.
 
متن این نامه به شرح زیر هست:
«بسمه تعالی
نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی
ملت شریف ایران در انتخابه همراهت مجلس شورای اسلامی و ریهست جمهوری نشان دادند که به همراه گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی، مصمم‌تر از گذشته پایبند به نظام مقدس جمهوری هستند و همگام به همراه مسئولین در راه بهبود شرایط اجتماعی و اقتصادی کوشش بی شائبه کرده و می‌کنند.
در این رهستا چهار اتحادیه بزرگ صنعت چاپ کشور حمایت خود را از دکتر سیدعبه همراهس صالحی، وزیر پیشنهادی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت دوازدهم اعلام می‌کنند. بدون شک ایشان در چهار سال گذشته نقش بسیار مهمی در رونق به همراهزار چاپ و نشر کشور داشته هست؛ چرا‌که در دوران فعالیت وی در معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شاهد همکاری تنگاتنگ این وزارتخانه به همراه چهار اتحادیه بزرگ صنعت چاپ کشور و تشکل‌های مرتبط برای بهبود و تسهیل امور بوده‌ایم که جای تشکر و قدردانی دارد.
کاغذی که در دولت دهم به طلای حوزه چاپ تبدیل شده بود و قیمتش روزانه تغییر می‌کرد، در دولت تدبیر و امید به ثبه همراهت رسید و به همراه تعاملات این معاونت به همراه اتحادیه‌های صنعت چاپ به ثبه همراهت ماند.
برگزاری مناسب و مرتب جشنواره‌های صنعت چاپ در سراسر کشور، امضای تفاهمنامه‌ای به همراه وزارت صنعت معدن و تجارت برای واگذاری بخش صنعتی چاپ، پیگیری موانع و مشکلات مالیات و مالیات بر ارزش افزوده، حضور فعال معاونت در نمایشگاه بین‌المللی چاپ و بسته‌بندی و ماشین آلات وابسته تهران، توجه به تمرکززدایی از پایتخت و  ایجاد بستری مناسب برای هستان‌هایی که پتانسیل خوبی در صنعت چاپ داشته‌اند و حمایت مناسب از توسعه صادرات محصولات چاپ تنها بخشی از فعالیت‌های معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت تدبیر و امید و تصدی‌گری ایشان بوده هست.
امید هست که به همراه عنایت نمایندگان محترم مردم به دکتر سیدعبه همراهس صالحی، شاهد ادامه رشد، توسعه و بهبود شرایط فرهنگ و هنر کشور در دوره دولت تدبیر و امید به همراهشیم.»

اتحادیه چاپخانه داران تهران

اتحادیه لیتوگراف مهر، پلاک و کلیشه تهران

اتحادیه صحافان تهران

اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران

 

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم